גיל ההתבגרות

גיל התבגרות הרחיב בעשור האחרון את הטווח שלו באופן משמעותי. היום ילד בגיל 9-10 נחשב כעומד בפתח של התבגרות. התבגרות היא תקופה ששרורה בהמון שינויים. הנער מצד אחד מרגיש שהוא עדיין תלוי בהורים ומצד שני מנסה לגבש את אישיותו ולהיות עצמאי. לכן תקופה זאת יכולה להתאפיין בהרבה מרד מצד הנער שמנסה לגבש את הדעות שלו, את הערכים שלו ואת הנראות שמתאימה לו. 

הורים רבים מתקשים להתמודד עם תקופה זו כי זה תקופה ששרורה בהמון שינויים. הורים של הנערים מצד אחד מרגישים אחריות עבור תחומים רבים בחיי הנער ומצד שני מרגישים אובדן שליטה דבר שמאוד מקשה על בניית תקשורת עם נער.

איך מתנהלת ההדרכה?

 החלטתם שאתם זקוקים להדרכה?

..... בעקבות להחלטה, אתם תצרו איתי קשר לשיחה ראשונית שבמהלכה אנסה לברר עם איזה קשיים אתם מתמודדים ולקבל מידע ראשוני על התנהלות המשפחתית שלכם. בשיחה זאת אנחנו גם נתאם ציפיות לגבי ההדרכה. 

בהמשך אנחנו נקבע פגישות במקום ובזמן שיתאים לכם, במהלך מפגשים אלה, אתם תקבלו ייעוץ והדרכה שתעזור לכם להתמודד עם קשיים שהגדרתם מראש וגם עם קשיים שיצוצו במהלך ההדרכה. ההדרכה במהלך הפגישות נעשית בעזרת ייעוץ דינאימי, כאשר במהלך מפגשים אלה, ​אנחנו בעזרת שיח, ביחד נחפש כלים להתמודדות עם הקשיים שלכם.

אהיה צמודה אליכם לכל אורך התהליך, אכוון, אדריך ואתמוך בכם.

 

אורך התהליך הוא אינדיבידואלי לכל משפחה.

לתחילת ייעוץ והדרכה עוד היום - חייגו עכשיו:
הורת בכייף - מאיה ניידיס052-8847026
או צרו קשר